Technologia Greenline

jestes gościem

Untitled Document

W zgodzie z naturą
Przy wyborze okien nie można godzić się na kompromisy.
Trzeba znaleźć rozwiązania, które od razu zagwarantują wysoki komfort życia.

5 komorowe profile o szerokości budowlanej 70 mm.
Wykonane w technologii bezołowiowej.
• optymalna izolacja akustyczna i termiczna dzięki wielokomorowej konstrukcji profili.
• duże komory pozwalające na dobór wzmocnień odpowiednio do wymagań statycznych
• 13 mm os okuciową zapewniającą optymalne zabezpieczenie przed włamaniem
• zgrzewalne, niewidoczne uszczelki, które nie zmniejszają światła szyby
• Nowoczesna linia optyczna
• wyprofilowany, gładki wrąb ułatwiający utrzymanie czystości i odprowadzenie ewentualnie nagromadzonej wody
• możliwość stosowania pakietów szybowych o grubości od 4 do 52 mm

System z uszczelką przylgową - to podstawowy system profili KBE zapewniający wysoką jakość oraz długotrwałe i wygodne użytkowanie.

System z uszczelką przylgową i skrzydłem półzlicowanym - wysoka jakość, nowe, łagodne kształty zapewniają niepowtarzalny charakter okien.

System z uszczelką środkową - wielokomorowa budowa i odpowiednie umieszczenie uszczelki gwarantuje podwyższoną izolacyjność termiczną.

System 70 mm - system z uszczelką przylgową o zwiększonej głębokości budowlanej. Pięciokomorowa budowa profilu zapewnia wysoką termoizolacje oraz większe bezpieczeństwo

System drzwi wejsciowych KBE - odpowiada najnowocześniejszym trendom światowym. Szeroki asortyment umożliwia dostosowanie wyrobu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Kolory i wzory:
Profile okienne i drzwiowe występują w bogatej palecie kolorów. Powlekane jednostronnie, jak i dwustronnie okleiną drewnopodobną w szerokiej gamie wzorów. Okna i fasady zyskują dzięki ich zastosowaniu nowy wygląd.

Technologia bezołowiowa greenline oznacza odpowiedzialność za stosowanie przyjaznych otoczeniu i nieszkodliwych dla człowieka tworzyw sztucznych. Jest to nasz aktywny udział w przestrzeganiu wytycznych dotyczących dbałości o środowisko.

GREENLINE rozpoczyna nową erę w stolarce okiennej

Zgodnie z wytycznymi UE od 2010 roku liderzy światowego rynku okiennego zobowiązują sie do całkowitego wycofania stabilizatora ołowiowego- my robimy to już teraz!

Witamy w przyszłości: greenline jest bezołowiowym stabilizatorem w recepturze tworzywa sztucznego do produkcji wysokowartościowych profili okiennych, który już dzisiaj spełnia szczególne wymogi środowiska dnia jutrzejszego.

Profine Group z greenline od 2004 w surowcu do produkcji profili okiennych z tworzyw sztucznych stosuje chemiczny stabilizator na bazie cynku i wapnia, który całkowicie wyklucza użycie ołowiu.

Wybierzcie już teraz nowoczesną generację okien z tworzywa sztucznego, decydując się tym samym na ich większą trwałość. Ważny dla wysokowartościowych profili z tworzywa stabilizator greenline otrzymujecie seryjnie i bez narzutu w oknach i drzwiach systemów marki KBE.

- Dopasowane do Twoich potrzeb.
- Nowe, łagodne kształty zapewniają unikalny charakter okien.
- Z nami Twoje mieszkanie zyska niepowtarzalny, zdrowy klimat.
- Wybierz wysoką jakość i rozwiązanie dla wymagających w atrakcyjnej cenie.

 


 
Wykonanie: Agencja Reklamowa Janosz